هوالرزاق

فروش به سایت بدون احراز هویت انجام می شود.سوالی دارید ? مطرح بفرمایید

  توضیحاتی در باره پروژه ماینینگ sun

  ماینینگ Genesis راس ساعت 21:00 به وقت سنگاپور (SGT) روز ۱۲ شهریور آغاز شد. وبسایت های رسمی: Sun.io , Sun.Market 

  برای شرکت در Genesis Mining، کافی است TRX خود را در کیف پول های TronLink , imtoken ، TakenPoket ، BitPieو یا BitKeep واریز کرده و با استفاده از آن کیف پول به وب سایت های رسمی SUN. Market یا sun .io وارد شوید.

                                                                                                                             

                                                                                                          

   به این ترتیب کاربران می توانند در ماینینگ اوليه SUN شرکت کنند. ظرف این ۱۴ روز، قرارداد هوشمند کلیه دارایی ها را به حساب کاربری کاربران بازپرداخت می کند، این هندلینگ هیچ هزینه ای نخواهد داشت. دوره استخراج ساعت ۲۱روز ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۶ شهریور)، به پایان می رسد.

  ماینرها می توانند TRX و SUN را طی ۲۴ ساعت برداشت کنند. به هیچ عنوان TRX یا هر توکن دیگری را مستقیما به قرارداد هوشمند ارسال نکنید. این امر منجر به از دست دادن همه سرمایه شما خواهد شد توجه داشته باشید که کاربران فقط با استفاده از ترون می توانند در ماینینگ Genesis شرکت کنند. فقط و فقط ترون قابل قبول است ماینینگ رسمی راس ساعت ۲۳ : ۰۰ (به وقت سنگاپور روز ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) آغاز می شود.

  قوانین مربوطه روز ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۴ شهریور) منتشر خواهند شد. عرضه کلی پروژه SUN: برابر ۱۹۹۰۵۷۳۰ توکن می باشد.پروژه های با کیفیت برتر جامعه و استخرهای استخراج نقدینگی: ۴۰% سود حاصل از ماینینگGenesis (برحسب TRX) بیشتر از استخراج رسمی است. پس از آن، مقدار توکن SUN حاصل از استخراج رسمی هر ماه به نصف کاهش می یابد.

  استخراج رسمی پس از ۱۶ هفته به پایان میرسد. نمودار سود ماینینگ به شرح زیر است:

  SUN یک رویکرد کامل خودنظارتی با رهبری جامعه را در پیش خواهد گرفت و توسط همه دارندگان SUN از طريق رأی گیری مدیریت می شود. دارندگان توکن در مواردی مانند ایجاد استخرهای جدید استخراج، گنجاندن توکن های ۲۰ / TRC۱۰ در لیست مشاهدات جامعه و تصمیم گیری درباره برندگان برای استخرهای SUN و غيره حق اظهار نظر دارند. SUN به پورتالی برای اکوسیستم دیفای TRON تبدیل خواهد شد و تصمیماتی که توسط جامعه SUN گرفته می شود تأثير قابل ملاحظه ای بر توسعه آینده TRON خواهند داشت.

  برگرفته شده ازسایت medium.com

  تماس با ما


  تلفن : 09173827457
  ایمیل:info@bitbi.ir
   

  پرداخت آنلاین

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper