هوالرزاق

فروش به سایت بدون احراز هویت انجام می شود.سوالی دارید ? مطرح بفرمایید

  مقالات

  بررسی اپلیکیشن کیف پول coinomi

  اپلیکیشن coinomi یک کیف پول برای دریافت، نگهداری و ارسال ارزهای دیجیتال همانند بیت‌کوین، آلتکوین و توکن‌های دیجیتال است که توسط متخصصان یک شرکت فعال در حوزه بلاک‌چین طراحی شده و مرکز آن در لندن است. 

  این کیف پول از سال 2014 ایجاد شده و تیمی از توسعه‌دهندگان و متخصصان فین تک مسئول پشتیبانی و توسعه آن هستند. مهمترین مزیت این کیف پول (علاوه بر مولتی‌کارنسی بودن) این است که کنترل کامل ارز دیجیتال‌تان را با seed و PIN به شما می‌دهد.

  والت Coinomi چه ویژگی‌هایی دارد؟

  مولتی‌کارنسی بودن

  Coinomi در حال حاضر بیش از 500 ارز دیجیتال را بطور یکجا پشتیبانی می‌کند! این ویژگی، Coinomi را به برترین والت از نظر تعداد ارز قابل پشتیبانی تبدیل کرده است. این 500 ارز دیجیتال شامل 125 ارز دیجیتال با بلاک‌چین اختصاصی (همانند بیت‌کوین، لایت‌کوین و …) به همراه 382 توکن است.

  به دلیل اینکه Coinomi از توکن‌های استاندارد ERC20 اتریوم پشیبانی می‌کند، کاربر می‌تواند عملا هر توکنی که مایل بود را به کیف پول اضافه نماید، بنابراین تعداد ارزهای قابل پشتیبانی این کیف پول به رقمی بیشتر از 500 ارز می‌رسد.

  بخشی ازارزهای قابل  پشتیبانی:

   در واقع کوینومی به دلیل دارا بودن ارزهای مختلف مخصوص  سرمایه گذارانی می باشد که ارزهای زیادی در اختیار دارند.

   اکسچنج داخلی

   

  هدف Coinomi این بوده که یک راهکار همه‌جانبه باشد، بنابراین صرافی‌های Changelly و Shapeshift وبه تازگی coinswichرا در اپلیکیشن خود ادغام کرده است. به این ترتیب کاربران این والت می‌توانند بیش از 100 ارز دیجیتال را بدون اینکه نیاز باشد ارز را از والت خود به صرافی دیگری خارج نمایند به یکدیگر تبدیل کنند.

  در این مورد کوینومی انعطاف بسیار خوبی دارد ودر مواقعی که می خواهیم ارزهایمان را به ارزهای فیات (مثل تترویواس دی کوین )تبدیل کنیم بهترین گزینه می باشد البته به کارمزدهای ان دقت شود 

  کارمزد تراکنش دلخواه

   

  باوجودیکه اپلیکیشن کیف پول Coinomi بهینه‌ترین کارمزد تراکنش را به کاربر پیشنهاد می‌دهد، کاربر خود می‌تواند کارمزد تراکنش را کم یا زیاد کند. این قابلیت برای همه ارزهایی که در این کیف پول پشتیبانی می‌شود مهیا شده است.

  امنیت بالا

   

  Coinomi با رمزنگاری کلید خصوصی از دزدیده شدن آن جلوگیری می‌کند. کلید خصوصی هر کاربر فقط روی دستگاه خود او وجود دارد و هرگز به سرور یا جای دیگری منتقل نمی‌شود. بنابراین تا زمانی که خود کاربر اشتباهی انجام ندهد و از PIN و SEED محافظت کند، دارایی‌ دیجیتال او روی کیف پول امن خواهد ماند.

  خصوصیات بسیار دیگری در کوینومی وجود دارند که درسایت کوینومی به اختصار به آن پرداخته شده است

  برای دانلوداز سایت رسمی کلیک کنید لینک دانلود 

  تماس با ما


  تلفن : 09173827457
  ایمیل:info@bitbi.ir
   

  پرداخت آنلاین

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper